5# Dokumentalistyka Filmowa: Chwile przed egzaminem.

Od momentu dostarczenia dokumentów i filmu do szkoły w Łodzi minęły 3 tygodnie. Przestałem o tym wszystkim myśleć, zająłem się innymi sprawami. Byłem na weselu siostry, spędziłem krótkie chwile z rodziną, mniej się stresowałem. A ostatnie dni były Maja poświęciłem na dokończeniu filmu dokumentalnego – niedługo premiera. Sześć miesięcy pracy, dokrętki do końca. Chyba nie mogę jeszcze wiele zdradzać, także następnym razem. Ale będzie chyba coś fajnego 🙂

24 Maja 2019 roku

Na skrzynce pocztowej pojawia się nowa wiadomość, ze szkoły.
Momentalnie przechodzi przeze mnie dreszcz emocji. Pojawia się stres, ekscytacja, zastanowienie, zimno miesza się z ciepłem – istna huśtawka.
Mam się pojawić 3 czerwca w szkole. Nadawca wiadomości prosi o potwierdzenie odbioru wiadomości. Copy that!

Nie chcę popełnić błędu z przed roku, nigdy już nie chcę takiego błędu popełnić! Rok temu planując swój pobyt w Łodzi, na czas egzaminu wybrałem hostel. Trafiło mi się spać w pokoju z jakimś zagranicznym młodzieńcem. Bardzo mocno chrapał, chyba miał zapalenie zatok. Na korytarzu dzieci ciągle krzyczały, a na zewnątrz sąsiednie blokowisko miało imprezę. Wszystko było po północy.  Nie wyspałem się wcale. Nie zostałem wtedy sprytnym Kevinem w Nowym Jorku.  Możliwe, że to wszystko to był zwykły przypadek, ale już nie chcę, nauczony doświadczeniem.

Tym razem wybrałem chyba dużo cichsze, czystsze i  spokojniejsze miejsce.

Odliczając do egzaminu przerzuciłem parę kartek książki, obejrzałem kilka filmów i odwiedziłem festiwal filmowy. To chyba tyle, tym razem krótko. Jutro egzamin.

Ciao!

Start the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *